deal

Jaki gadżet dla partnera biznesowego? 5 propozycji

W życiu zawodowym istotne jest budowanie pozytywnych i trwałych relacji między partnerami biznesowymi. Dużą pomocą w tej kwestii stanowią mniej lub bardziej drobne upominki. Okazji może być wiele, od świąt poprzez podpisanie wspólnej umowy. Jaki gadżet będzie najbardziej odpowiedni dla partnera biznesowego? Zapraszamy do lektury.

Wybierając prezent biznesowy nie musimy być oryginalni. Nie trzeba się również na niego wielce wykosztowywać. Należy to zrobić z wyczuciem. Trzeba dostosować upominek do okazji, jak i do osoby i istoty danego spotkania. Jakie relacje nas łączą, na jakim etapie jest podpisywanie umowy, itp. Kontekst jest równie istotny, bowiem może się okazać, że kupno czegoś zabawnego lub niecodziennego będzie właśnie w sam raz. Wszystko zależy z kim mamy do czynienia i jak ważna jest okazja. Co więc można w takim razie wybrać?

SCYZORYK

Postawienie na praktycznie gadżety to właściwa droga. Dobrze wykonany, wielofunkcyjny scyzoryk w końcu doceni każdy mężczyzna. Będzie miał go zawsze pod ręką czy wręcz przeciwnie – schowa go do skrzyni z narzędziami wiedząc, że jest bezpieczny. Scyzoryk jest względnie uniwersalnym prezentem, chociaż z okazji Świąt Bożego Narodzenia może okazać się zbyt agresywny.

KAMERA

Niekoniecznie duża, profesjonalna, ale Go-Pro do telefonu jak najbardziej. Jest to jeden z tych droższych prezentów, jednak zaskarbienie nim sympatii jest niemalże gwarantowane. Doceni go każdy, kto uwielbia nowinki technologiczne i spędza dużo czasu uwieczniając najważniejsze dla niego chwile, np. podczas podróży po świecie.

PORTFEL

Skórzany portfel to symbol klasy i dobrego stylu. Wyroby skórzane starczają na lata, więc i taki portfel będzie długo i właściwie służył. Spodoba się zarówno kobiecie jak i mężczyźnie – skóra nigdy nie wychodzi z mody i podoba się właściwie każdemu.

KRAWAT I SPINKI DO KRAWATU/MANKIETU

Ozdoby i uzupełnienia do garderoby będą skuteczne tylko wtedy, jeśli daną osobę znamy długo i dobrze. Nie warto ryzykować w kwestii ubioru w przypadku nowo poznanego partnera biznesowego, ponieważ możemy niepotrzebnie się wygłupić i stracić pieniądze.

ALKOHOL

Dobrej jakości alkoholu raczej nikt nie odmówi. Warto zainwestować w nieco droższą, ozdobną butelkę, której zwykle się nie kupuje. Wywrze to bardzo pozytywne wrażenie i pokaże się tym chęć zaprzyjaźnienia się.

Znajdź idealny gadżet reklamowy w sklepie ReklamowyGadżet.pl. Zapraszamy!