pudełko na biżuterię

Jak przygotować oryginalne oświadczyny?

Kupienie zaręczynowego pierścionka to krok poważny, lecz tak naprawdę dopiero początkowy. Ponieważ najważniejszą sprawą jest to, jak wręczyć go ukochanej kobiecie tak, by zapamiętała ten moment na całe życie! Oto kilka porad.

Oryginalne oświadczyny

Tego dnia kobieta powinna poczuć się jak prawdziwa księżniczka. W związku z tym nie ma chyba lepszego miejsca na zaręczyny niż zamek. Polska jest na szczęście krajem, w którym takich zamków można znaleźć wiele. Wystarczy więc wybrać miasto, sprawdzić czy na zamku możliwe jest zwiedzanie, a jeszcze lepiej – czy znajduje się tam restauracja. Tam wśród eleganckiego otoczenia, przy nastrojowej muzyce, oświadczyny staną się naprawdę wyjątkowe. Co ważne, obecnie w wielu Polskich zamkach i pałacach, powstały w ostatnich latach hotele lub kurorty. Są one połączeniem tradycji i nastroju dawnych lat oraz nowoczesnego i wygodnego wyposażenia. Dzięki temu pobyt w takim miejscu stać się może prawdziwą przyjemnością oraz niezapomnianym przeżyciem.

Wręczanie pierścionka zaręczynowego

Niezależnie jednak od tego, czy na zaręczyny wybierze się opisywane powyżej piękne miejsce, czy np. brzeg morza lub zacisze własnego domu, ważna jest przede wszystkim odpowiednia prezentacja pierścionka. Mężczyzna może bowiem zrobić swojej przyszłej narzeczonej prawdziwą niespodziankę, przygotowując coś naprawdę niestandardowego. Żadna dziewczyna nie będzie do końca zaskoczona widząc tradycyjne małe pudełeczko – od razu bowiem wie, że znajdzie w nim pierścionek. Zupełnie inna sytuacja będzie, kiedy ujrzy ona eleganckie pudełko na biżuterię. Zaglądając do środka będzie zastanawiała się jaki czeka na nią upominek. Zabawa będzie jeszcze lepsza, kiedy pudełka prezentowe będą włożone jedno w drugie. Przyszła narzeczona zacznie otwierać jedno za drugim, co raz bardziej zastanawiając się co ją czeka. I wtedy, w najmniejszym pudełku zobaczy pierścionek zaręczynowy. Takie rozwiązanie na pewno zaskoczy ją swoją oryginalnością i dzięki temu zapamięta dzień oświadczyn na długie lata!

Spodobał Ci się ten wpis? Artykuł został napisany współpracując ze sklepem internetowym z bielizną damską dkaren.pl. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na wyżej wymienionej stronie internetowej.