rejestratory dźwięku Olympus

Rejestratory dźwięku – jakie wybrać?

Posiadasz już kamerę, chęci, opanowany montaż i kilka skończonych projektów? Zdążyłeś więc pewnie zauważyć, że dźwięk w Twoich filmach niestety często odbiega od ideału? Zatem, nadszedł właśnie czas na zainwestowanie w naprawdę dobry rejestrator dźwięku. Ponieważ jakość obrazu i foto to jedno, ale jakość dźwięku w filmie często jest równie istotna. Istnieje kilka typów rejestratorów, których da się używać używać w bardzo różnorodnych sytuacjach, między innymi wtedy kiedy zaczynasz przygodę z filmem i wtedy, kiedy stajesz się profesjonalistą.

Jaki rejestrator dźwięku wybrać najlepiej?

Dobrze jest przede wszystkim kupić taki sprzęt, który sprawdzi się niemalże w każdej sytuacji. Zatem warto zainwestować w coś, co będzie kompatybilne z innymi narzędziami, a do tego w pełni mobilne. Do tego celu najlepsze są rejestratory dźwięku Olympus. Za pomocą tego urządzenia nagrasz ścieżkę dźwiękową podczas kręcenia filmu, wywiadu, koncertu oraz wszelkiego rodzaju „przebitki”.

Przy czym najwyżej w aktualnych rankingach i recenzjach klasyfikuje się Olympus LS-14. Do takiego wniosku można dojść po przeprowadzeniu wnikliwej analizy opinii konsumentów, a także sprawdzeniu obowiązujących trendów zakupowych. Wspomniane urządzenie nagrywa dźwięk w bardzo wysokiej jakości, a wszystko za sprawą kierunkowego mikrofonu. Co więcej, sprzęt jest funkcjonalny i łatwy w obsłudze. Wyposażono go w wygodne pokrętło, dzięki któremu możemy szybko wybrać odpowiedni tryb nagrywania lub włączyć stroik. W przypadku, gdy opisany wyżej model Ci nie odpowiada lub jest już niedostępny, sprawdź zalety rejestratora plasującego się na drugim miejscu w naszym zestawieniu. To Zoom H4N Pro, czyli urządzenie z możliwością nagrywania do 4 ścieżek jednocześnie. Produkt jest przeznaczony zarówno do nagrań studyjnych, jak też wywiadów. Poza tym powyższy model ma wbudowany głośnik pozwalający na szybki odsłuch.

Wyposaż się w najlepszy rejestrator dźwięku Olympus i ciesz się najlepszej jakości nagraniami już dziś! Zapraszamy!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *