pudelka_na_bizuterie

Pudełko na biżuterię

Kobiety uwielbiają być zaskakiwane. Lubują się w rzeczach małych, ale przydatnych, stworzonych z pasją i elegancją. Takie jesteśmy, tak nas skonstruowali. Jednym z praktycznych prezentów dla kobiet może być pudełko na biżuterię, ciasto czy na zabawki.

Pudełka na prezent czyli coś wyjątkowego

Mężczyzno jeśli chcesz sprawić kobiecie przyjemność w postaci prezentu to zachęcamy do innowacji i zmiany optyki patrzenia. W dobie dzisiejszego wyboru wśród towarów kwiaty, wyroby jubilerskie czy odzież damska zawsze się sprawdzą. Podobnie rzecz dotyczy kosmetyków, depilatorów i innych urządzeń, które kobiety regularnie wykorzystają by dbać o swoje piękno. Pomysł niestandardowy jest najbardziej zaskakujący. Pamiętajmy, że kobieta zmienną bywa, więc coś nieszablonowego sprawi jej dużą przyjemność. Dzisiaj na pulpit bierzemy pudełka ozdobne na biżuterię. Oczywiście można szybko rozwiązać problem i zafundować kobiecie szkatułkę z Allegro za 80 zł, ale uwierzcie Panowie to do nas nie trafi. My kobiety potrafimy analizować ceny, jakość wykonania produktu. Taki prezent może być odebrany bardzo negatywnie i stracicie w naszych oczach. Pudełka na biżuterię są wykonane ręcznie co już nadaje im połysku w oczach kobiet. To dar od serca, prezent z jednej strony praktyczny, z drugiej ładny, niekonwencjonalny.  Panowie popatrzcie także przez pryzmat zachowania kobiety. Jeżeli gubi biżuterię (często z własnej winy) zamienia się w kobrę królewską – potrafi głośno syczeć i być agresywna. Nie ważne, że to nie Wasza wina – ważne że ulubiony pierścionek się zgubił. A kobiety nie ubierają się dla Was tylko dla innych mężczyzn. Ten model tak jest skonstruowany. Aby mieć więc wolną głowę od takich problemów i w spokoju móc pooglądać mecz, lepiej takie sprawy zorganizować kobiecie nawet większym kosztem.

(Nie)praktyczne pudełka na buty dla kobiet

Inne ciekawe pomysły? Jest ich wiele. Może to być wieszak na biżuterię. Część kobiet wskaże pudełka na buty, choć tak naprawdę biorąc pod uwagę fakt, że posiadają 1000 par, to niekoniecznie może być dobry pomysł. Praktyczne wykorzystanie znajdą za to pudełka na zabawki dla dzieci. Tego typu pudełka na prezent, wpłyną pozytywnie na relacje na linii mąż-żona-dziecko, w której nie łódźcie się jesteście na końcu łańcucha pokarmowego. Tak więc wygląda sytuacja z prezentami dla kobiet. Panowie, zastanówcie się zanim coś zakupicie.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *