paski wybielające zęby

Czym są paski wybielające zęby?

Uśmiech jak z reklamy pasty do zębów – to marzenie większości z nas. Niestety, niewiele osób może się pochwalić naturalną i nieskazitelną bielą zębów. Dla wszystkich, którzy obwiniali Matkę Naturę o niesprawiedliwość  mamy dobrą wiadomość. Można to zmienić, nie wydając przy tym fortuny!

Białe szaleństwo

Paski wybielające zęby to prosty i przyjemny sposób na pozbycie się niechcianego odcienia uzębienia. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej formuły nie niszczą szkliwa i nie podrażniają dziąseł. To metoda całkowicie bezpieczna. Dużym plusem jest to, że możemy z niej korzystać praktycznie wszędzie. Wszystko, czego potrzebujemy znajduje się w opakowaniu. Pamiętajmy jednak, aby przed pierwszym użyciem zapoznać się z dołączoną ulotką.

Jak aplikować plastry?

Paski wybielające zęby sprawią, że Twój uśmiech nabierze nowego wymiaru. Jak je aplikować? W saszetce znajdują się dwa paski. Dłuższy naklejamy na górną część szczęki, krótszy na dolną. Po przyklejeniu paska żelem w stronę uzębienia, lekko go przytrzymajmy. Plaster nie powinien się przesuwać i opadać. Teraz pozostaje nam już tylko czekać na efekty. W zależności od poziomu wybielenia jaki chcemy uzyskać, paski pozostawiamy na zębach ok. 30-60 minut. Po upływie tego czasu należy odkleić taśmę i przepłukać usta wodą. Dzięki temu pozbędziemy się resztek żelu.

Zaleca się stosowanie pasków raz dziennie.  Dzięki składnikom aktywnym zawartym w żelu paski skutecznie wybielają zęby nawet o kilka tonów.

Paski wybielające zęby a dentysta

Substancja zawarta w żelu znajdującym się na paskach wybielających jest stosowana również w gabinetach stomatologicznych. Różnicą, która działa na korzyść pasków wybielających jest ich cena. Paski są tańszym, ale równie skutecznym sposobem na wybielanie zębów. Nie musimy umawiać się na odległe terminy i płacić sporych kwot za efekt, który osiągniemy w zaciszu własnej łazienki.

Paski wybielające to doskonała propozycja zarówno dla osób, które pragną olśnić uśmiechem swoich bliskich podczas uroczystości rodzinnej, jak i pracodawcę w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *