Odkurzacze dla alergików

Odkurzacze dla alergików – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Osoby cierpiące na alergie muszą częściej i dokładniej dbać o porządek w domu. W ofercie sklepu wdomu24.pl znajdują się specjalnie stworzone odkurzacze dla alergików z filtrem HEPA, który zatrzymuje alergeny i zapobiega ich uwalnianiu.

Odkurzacze dla alergików produkowane przez Numatic posiadają filtr MicroTex. Są dokładnie wyposażone w różnego rodzaju akcesoria, poza tym można wyposażyć odkurzacze również w turboszczotkę, aby dokładniej wyczyścić dywany z kurzu, sierści, włosów. Doskonałym rozwiązaniem jest również filtr węglowy, który pozbywa się niemiłych zapachów

Dlaczego alergicy powinni posiadać odkurzacz stworzony dla alergików?

Zwykłe odkurzacze nie poradzą sobie z pozbyciem się szkodliwych cząsteczek kurzu, dlatego ważne jest aby alergicy posiadali odkurzacze specjalnie stworzone dla nich i mogliby cieszyć się czystym powietrzem. 

Odkurzacze w naszej ofercie są doskonale przystosowane dla osób cierpiących na alergie, ponieważ sprawnie eliminuje alergeny i zmniejszają objawy alergii. 

Różnice pomiędzy odkurzaczami tradycyjnymi, a dla alergików.

Odkurzacze przeznaczone dla alergików muszą być szczelniej zamknięte, aby nie wylatywały drobnoustroje. Ponadto takie odkurzacze pracują ciszej, posiadają odpowiednie filtry, które muszą zatrzymać kurz. 

Tradycyjne odkurzacze niestety mogą uwalniać alergeny, przez to osoba cierpiąca na alergię może odczuwać jej skutki bardziej. 

Zalety korzystania z odkurzaczy dla alergików.

Odkurzacz specjalnie stworzony dla osób dotkniętych alergią posiada wiele zalet, dlatego warto zainwestować w taki produkt. 

Urządzenie jest bardzo szczelne, posiada filtr, który doskonale wchłania alergeny i je zatrzymuje przez to objawy alergii nie są uciążliwe. 

Poza tym odkurzacze są wyposażone w akcesoria, które znacznie ułatwia pracę. 

Odkurzacze idealnie radzą sobie z włosami, sierścią i kurzem. Efektywnie pozbywa się nieprzyjemnych roztoczy, dlatego alergicy mogą wdychać świeże powietrze z radością.  

Modele odkurzaczy dla alergików w ofercie sklepu wdomu24.pl i ich funkcje.

Numatic HVR 200M (Micro) Henry – Jest idealnym rozwiązaniem dla alergika, ponieważ posiada trzy stopniowy system filtracji, który skutecznie i szybko usunie brud oraz zatrzymuje 99,95% zanieczyszczeń. Odkurzacz będzie służył przez wiele lat, ponieważ jest nierdzewny. Dodatkowo posiada worek o pojemności 9L, jest to bardzo wygodne ułatwienie, gdyż taki worek starcza spokojnie na kilka miesięcy. 

Numatic GVE370 George antyalergiczny odkurzacz ekstrakcyjny piorący – Funkcjonalny oraz wielofunkcyjny, idealnie nada się do pracy na mokro jak i na sucho. Posiada kabel długości 10 metrów co jest dodatkowym atutem i ułatwieniem przy czyszczeniu samochodu. Świetnie poradzi sobie z zabrudzonymi dywanami i tapicerkami. Nada im świeżość i przywrócić kolory. Wyposażony jest w filtr TriTex o dużej powierzchni filtrującej. Dodatkowo posiada MicroTex – filtr antyalergiczny, stosowany dodatkowo z TriTex pozwala zabezpieczyć się przed kurzem, drobnoustrojami i roztoczami. Posłuży na wiele lat, ponieważ jest wykonany z najwyższej jakości.

Numatic CVC370 Charles – Idealny do pracy na mokro i sucho. Posiada filtr Microtex, trzy lata gwarancji w standardzie oraz trzy worki HEPA-FLO gratis. Jest wielofunkcyjny, potrafi pomieścić 15L zanieczyszczeń suchych lub 9L mokrych. Dodatkowym atutem są duże, skrętne koła, niskie zużycie energii elektrycznej przy maksymalnej sile ssania. 

Numatic HET200 Hetty – Odkurzacz posiada filtr antyalergiczny. Wyposażony w worek o pojemności 9L, dlatego można wymieniać go co 6 miesięcy. Dodatkowo skutecznie zatrzymuje najdrobniejsze pyłki. Potrafi dotrzeć do niedostępnych zabrudzeń.

Numatic HVR200 Henry – Idealnie dopasowany do alergików, posiada odpowiednik filtracji HEPA. Poradzi sobie z najtrudniejszymi zabrudzeniami, zatrzymuje aż 99,95% zanieczyszczeń. Worki mają, aż 9L więc jeden worek starcza na kilka miesięcy. Posiada końcówki do zakamarków, podłóg, dywanów.

Dibea D960 Robot automatyczny – Mopujący i sprzątający robot, idealny dla alergików. Dzięki temu, że robot jest w kształcie litery “D” i posiada dwie boczne szczotki jest w stanie poradzić sobie z zabrudzeniami na kątach pomieszczeń. Dodatkowym atutem jest niezawodna cicha praca robota, wydajna bateria oraz odporny jest na wessanie i wciągnięcie kabli.

Numatic HVA160 Henry Allergy – Został wyposażony w trzy kilkuwarstwowe elementy filtrujące, posiada system filtracji ze skutecznością 99,98%. Odkurzacz wyposażony jest w najlepsze akcesoria, które idealnie poradzą sobie z zabrudzeniami i pozbędą się drobnoustrojów. Dodatkowo odkurzacz pomieści, aż 6L zanieczyszczeń suchych. 

Zapraszamy do sklepu wdomu24.pl, gdzie znajdziesz odpowiedni odkurzacz w atrakcyjnej cenie.