motorówka do wakeboardu

Najpopularniejsze sporty wodne z łodziami motorowymi

Sporty wodne dostarczają niepowtarzalnych wrażeń. Szczególnie przez wzgląd na swoją nieprzewidywalność. Sprawdź najpopularniejsze sporty wodne i dowiedz się jak wiele wnoszą do nich łodzie motorowe MasterCraft.

Wakeboard czyli mix sportów wodnych

Wakeboard to sport, który zyskuje coraz większe grono amatorów. Wszystko dzięki swojej multidyscyplinarności. Łączy w sobie trzy dyscypliny: narty wodne, surfing i snowboard. Polega na ślizganiu się po tafli wody na specjalnie do tego zaprojektowanej desce. Utrzymujesz równowagę trzymając się liny przyczepionej do łodzi motorowej. Wakeboard umożliwia wykonywanie różnorodnych akrobacji, a przy wysokiej klasy motorówce przychodzi to nadzwyczaj szybko.  Motorówki do wakeboardu MasterCraft wyposażone są w specjalny napęd dzięki czemu, potrafią zintensyfikować skalę doznań.

Każdy, kto miał do czynienia z wakeboardem stwierdza, że niezmiernie łatwo opanować technikę. Szybko można zacząć samodzielnie eksperymentowanie z ułożeniem ciała i testować nowe akrobacje.

Jazda na nartach wodnych

Narty wodne to dyscyplina sportowa z historią. Wynalezione w latach 20. XX wieku, w Polsce rozpropagowane w latach 50. Podobnie jak wakeboard, polega na ślizganiu się po wodzie. W tym wypadku służą jednak do tego specjalne narty. Poruszasz się i utrzymujesz równowagę dzięki linie, ciągniętej przez motorówkę lub wyciąg. Opanowanie techniki wymaga znacznie więcej czasu niż metodycznie nieskomplikowany wakeboard, ale w zamian oferuje bogate spektrum możliwych ewolucji do wykonania.

Lot na spadochronie za motorówką

Lot ze spadochronem dostarcza nie tylko zapierających dech widoków, ale również wrażeń, których nie da się porównać z niczym innym. Specjalny spadochron z siodełkiem, przytwierdzony do motorówki  sprawia, że zwiedzamy okolicę z niecodziennej perspektywy. Ta forma sportu uznawana jest za bezpieczną, tym bardziej, że lotnik wyposażony jest w kamizelkę ratunkową. Jeśli znajdziemy w sobie pokłady odwagi, warto wznieść się w przestworza i zafundować sobie niezapomniane wspomnienia.

Sporty wodne z udziałem łodzi motorowych MasterCraft gwarantują dreszczyk adrenaliny i najlepszą  możliwą zabawę. MasterCraft wyciąga maksimum z każdego sportu wodnego, przenosząc Twoje doznania na zupełnie nowy poziom. Jeśli liczy się dla Ciebie jakość i intensywność doznań, MasterCraft to idealna motorówka dla Ciebie.