gadżet dla dzieci

Jakie wybrać gadżety reklamowe dla dzieci?

Pozyskiwanie klientów dzięki strategiom i akcjom marketingowym nie musi wcale dotyczyć tylko dorosłych odbiorców. Dzieci potrafią być łatwiejszym i skuteczniejszym celem na wypromowanie firmy. Chociaż nie są jeszcze w stanie wydać pieniędzy (bądź nie mają aż tak dużych środków), mogą bez problemu wpłynąć na swoich rodziców, którzy nie są zdecydowani czy skorzystać z usług firmy, czy nie. Odpowiedzialne są za to głównie gadżety reklamowe skierowane do najmłodszych.

Jak odmówić dziecku? Rzadko się da, a jeśli możesz go uszczęśliwić ciekawym dla niego gadżetem, którego i tak dostaniesz od firmy za darmo, to czemu by nie? Dziecko ma duży wpływ na rodziców i firmy to często wykorzystują. Jakie w takim razie są najlepsze gadżety reklamowe dla dzieci?

MASKOTKA

Nie ma dziecka, który by pogardził słodkim pluszakiem. Nie szkodzi, że nosi firmową koszulkę czy czapkę na głowie – jeśli jest miły w dotyku i wygląda uroczo to dziecko będzie szczęśliwe. Darmowa maskotka jest zawsze atrakcyjna dla rodzica, więc chętnie obdaruje go swojemu maluchowi. Rozmiar tu nie gra roli – może być też mniejszy, w formie breloczka, którego przypnie sobie do plecaka lub kluczy.

Właściwie to każda forma zabawki będzie skuteczna, żeby dziecka zainteresować. Może to być lalka, kocyk, piłka, samochodzik, pluszowy piórnik, a nawet poduszka!

GRA

Wspólne, rodzinne zabawy z grą planszową wracają do łask. Można to wykorzystać tworząc prostą grę, w którą dzieci również będą chciały zagrać. Jeśli wymyślenie całkowicie nowej planszówki może się okazać zbyt kosztowne, zawsze można wrócić do korzeni i postawić na stare dobre Scrabble czy Chińczyka.

ZESTAW DO RYSOWANIA

Do pewnego momentu praktycznie każde dziecko wyraża siebie i to co go otacza za pomocą rysunków. Stworzenie ładnej walizki, we wnętrzu której są kredki, farby i ołówki, będzie atrakcyjne, ale i praktyczne do szkoły.

Artykuł powstał przy współpracy z ReklamowyGadżet.pl.