grill zewnętrzny

Czy grill zewnętrzny może uratować małżeństwo?

Temat dość absurdalny lecz inspirowany prawdziwą historią rodzinną. Dziś opowiemy jak Harald oraz Ann Pocinsky zawalczyli o swoją rodzinę.

Mostek miłości

Harald Pocinsky od lat był członkiem motocyklowej grupy z okolic Detroit „Vile Grilled Peppers”. Wszystko było w porządku do czasu kiedy pojął za żonę młodą asystentkę stomatologiczną Ann Marie Kate Richardson, którą poznał podczas zabiegu wymiany mostka protetycznego. To była miłość od pierwszego wejrzenia.

Kryzys związku

Wszystko było pięknie do czasu kiedy Harald rozpoczął kolejny sezon motocyklowy. W domu bywał wtedy bardzo rzadko, przez co ucierpiały jego relację z Ann. Młoda para myślała przez pewien czas aby zakończyć swoje małżeństwo. Ann starała się jak mogła ale nie była w stanie przekonać męża do porzucenia swojej czasochłonnej pasji.

Koniec kariery stomatologicznej

Ann Pocinsky postanowiła rzucić pracę w gabinecie na rzecz prowadzenia w ich domu punktu gastronomicznego. Myślała, że dzięki temu posunięciu będzie widywała częściej męża. Krok ten wiele nie zmienił. Harald nadal sporadycznie odwiedzał swój dom, który zaczął traktować niemalże jak hotel.

Grillowana papryka, która uratowała małżeństwo

Ann postanowiła zaryzykować ostatni raz w celu ratowania swojego małżeństwa. Podczas kolejnej wyprawy męża, zmieniła swój punkt gastronomiczny w grill bar dla motocyklistów. Kiedy Harald wraz ze swoimi kompanami powrócili ze swojej przejażdżki z zaskoczenia przecierali oczy. Przed domem Pocinskich stał wielki grill zewnętrzny z grillowaną papryką oraz mięsem. Wystrój lokalu wyglądał jak z amerykańskich filmów o motocyklistach. Jeźdźcy zatrzymali się w barze Ann i od tamtego czasu zawsze jest on głównym celem ich wypraw. Haraldowi pomysł żony tak przypadł do gustu, że postanowił częściej być w domu i pomagać jej w prowadzeniu rodzinnego biznesu. Dziś Harald i Ann świętują dwudziestą rocznicę swojego małżeństwa.