implanty włosów

Zalety implantacji włosów

Jednym ze sposobów radzenia sobie z łysieniem, który stał się popularny w ostatnich czasach są implanty włosów. Zabieg taki posiada bardzo wiele istotnych zalet, przez które warto na niego zdecydować.

Działa natychmiastowo

Przede wszystkim wszczepianie implantów sprawia, że można otrzymać niemalże natychmiastowo atrakcyjny efekt. Włosy stają się po zabiegu zagęszczone i wyglądają znacznie bardziej atrakcyjnie. Jeżeli więc ktoś ma problem z uciążliwym łysieniem albo zwyczajnie stracił włosy i nie chce czekać na ich odrośnięcie, to jest to idealne rozwiązanie. Włosy stają się gęste i są od razu odpowiedniego długości, co również jest bardzo ważne.

Bezboleśnie

Ważne jest również to, że zabieg ten przebiega niemalże bezboleśnie. Znieczulenie jest na tyle silne, że nic tak naprawdę się nie czuje w trakcie jego wykonywania. Tak więc osoby, które nie są odporne na ból również nie mają się czym martwić. Jeżeli zabieg zostanie wykonany przez specjalistę, to z pewnością nie będzie on w żaden sposób bolesny.

Bezinwazyjne

Ważne jest również to, że jeżeli tylko przeszczep się przyjmie, to nie wywołuje on żadnych skutków ubocznych. Przykładowo sztuczne doczepianie włosów osłabia cebulki, tych prawdziwych. W tym przypadku jednak włosy wszczepione nie mają żadnego negatywnego wpływu na te prawdziwe, naturalne. Tak więc nie trzeba się martwić tym, że poprzez wykonanie takiego zabiegu ucierpią nasze włosy naturalne. Zostaną one jedynie zagęszczone, a różnicy pomiędzy tymi prawdziwymi, a tymi wszczepionymi nie będzie widać. Oczywiście dlatego też włosy wszczepiane powinny zostać odpowiednio dobrane, aby nie wyróżniały się na tle własnych.

Cena

Zaletą takiego zabiegu jest również jego cena. W dzisiejszych czasach nie kosztuje to już tak dużo i tak naprawdę każdy może sobie na to pozwolić. Oczywiście oferta będzie inna w zależności od poszczególnych klinik. Dlatego też przed zdecydowaniem się na konkretną warto przejrzeć możliwie jak najwięcej ofert i poczytać możliwie jak najwięcej opinii.

leczenie łysienia

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *