stoiska targowe

Jakie targi czekają Poznań w 2018 roku?

Kończy się pierwsza dekada 2018 roku. Czas pędzi nieubłaganie, a wraz z nim kolejne targi branżowe. Jednak przez najbliższych kilka miesięcy nie zabraknie okazji do odwiedzenia MTP przy Głogowskiej. Oto stoiska targowe Poznań w tym roku.

Marzec

Jeszcze w tym miesiącu w ostatni weekend czekają nas Poznańskie Targi Edukacyjne połączone z Targami Książki Naukowej i Popularnonaukowej. W tym samym czasie zorganizowane zostaną Targi Fryzjerstwa i Targi Kosmetyki.

Kwiecień

Na wiosnę przygotowano wiele atrakcji z różnych dziedzin. Weekend otwierający miesiąc będzie wypełniony Targami Motoryzacyjnymi. Znajdzie się na nich miejsce także na pokazy. W następnym tygodniu przyjdzie pora na Targi Mieszkań i Budownictwa. Równolegle wystawiane będą Sakralia 2018, a tydzień później przyjdzie chwila na omawianie zagadnień z dziedziny energetyki na Targach Energii Odnawialnej.

Maj

To czas na Polagrad Food 2018 oraz pokaz akrobacji powietrznych na poznańskiej Ławicy – Poznań Air Show 2018. Pod koniec miesiąca eksperci będą się starali utrzymać odwiedzających w dobrej kondycji na Fit Expo 2018.

Czerwiec

Krótko przed wakacjami przyjdzie czas na spotkania ekspertów w zakresie rozwiązań dla przemysłu na ITM Polska. Poszczególne gałęzie posiadają swoje własne hale, gdzie można podziwiać wystawców i dyskutować o współczesnych wyzwaniach w przemyśle.

Sierpień

To miesiąc, w którym króluje moda, na Targach Mody Poznań 27 oraz Roltechnika 2018, gdzie pojawią się osoby zainteresowane rozwiązaniami dla rolnictwa.

Wrzesień

Początek jesieni to czas, gdy w MTP goszczą eksperci przemysłu drzewnego DREMA 2018. Zaraz po nich przyjdzie czas na Targi Smaki Regionów oraz Wystawy Produktów Stomatologicznych. Na przełomie miesiąca w Poznaniu zagości POLAGRA 2018.

Październik

To idealny czas dla wielbicieli i pasjonatów nowoczesnych technologii. Organizowane są wystawy oraz targi, gdzie firmy prezentują swoje produkty, a inżynierowie dzielą pomysłami i problemami. Następnie przychodzi czas na MOOD CONCEPT 2018 oraz POL-ECO SYSTEM 2018. Na koniec miesiąca rozpocznie się Hobby 2018.

Listopad

W miesiącu refleksji organizowane zostaną Targi Funeralne MEMENTO 2018 oraz Stone 2018. Nieco później także OPTYKA 2018 i FESTIWAL SZTUKI I PRZEDMIOTÓW ARTYSTYCZNYCH.

stoiska targowe poznań

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *