meble lustrzane

Najlepsze dodatki do mieszkania, meble lustrzane

Meble lustrzane oraz dekoracji w stylu vintage to największe hity tego sezonu. Zobacz co warto wprowadzić do Twojego domu aby powiało w nim trochę świeżością.

Jak ozdoby mogą odmienić wygląd mieszkania

Sklep z ozdobami to coraz częściej odwiedzane przez nas miejsce, gdyż każdy z nas lubi otaczać się pięknem. Dzięki dekoracjom i gadżetom można diametralnie odmienić dotychczasową aranżację wnętrza, dopasowując ją do swoich aktualnych potrzeb i oczekiwań. Wprowadzenie ozdób do pomieszczeń sprawia, że stają się one przytulniejsze i niepowtarzalne. Jak zatem urządzić mieszanie, aby nasze cztery kąty stały się oryginalne?

Sklep z ozdobami wiosennymi

Wraz z pożegnaniem zimy, warto wprowadzić do swoich mieszkań wiosenną aurę. Dekoracje wiosenne to świetny sposób na przyśpieszenie nadejścia wiosny i poprawę samopoczucia. Zaleca się w związku z tym postawić na intensywne kolory, ciepło i światło. Wnętrze można diametralnie odmienić dzięki odświeżeniu dodatków. W salonie można płożyć kilka nowych poduszek o soczystych kolorach, a do kuchni można zakupić kolorowe ściereczki i kilka ozdób we wiosennych barwach. Z kolei w jadalni wystarczy zmienić biały obrus na kolorowy i do tego dopasować serwetki, a na oknach powiesić nowe zasłony. W korytarzu można umieścić kolorowy chodnik, na drzwiach wiosenny wieniec, a w sypialni zmienić dotychczasową pościel. Wiosnę do wnętrz można wpuścić za pomocą dekoracji z roślin i kwiatów. Do słoika czy wazonu można włożyć kilka gałęzi, które niedługo zaczną kwitnąc, jak również warto zainwestować w żywe kwiaty i wyhodować na parapecie własne nowalijki.

A jak udekorować mały salon?

Salon to pomieszczenie reprezentacyjne, które powinno być przyjaznym i jasnym azylem. Jako, że ciemne kolory pomniejszają optycznie pomieszczenie, to w przypadku małego salonu warto postawić na jasne barwy. W celu nadania wnętrzu przytulności i przestronności zaleca się pomalowanie ścian na jasne kolory i przyozdobienie go jasnymi dodatkami. Dzięki temu wnętrze optycznie się powiększy, gdyż jasne kolory odbijają światło. Jeśli chodzi o sztuczne oświetlenie, to salon można optycznie powiększyć, stosując zimne barwy, które w blasku słońca zachowują swój naturalny odcień. Zaleca się zainwestowanie w halogeny lub oświetlenie LED. Salon można powiększyć także za pomocą lustra zawieszonego na ścianie oraz zastępując długie firany roletami. Z kolei zamiast meblościanki lepszym wyborem są meble które można rozdzielić i umieścić w różnych częściach pomieszczenia.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *