hotel spa nad jeziorem

Jak się zrelaksować w stu procentach?

Współczesny człowiek jest znerwicowany, przepracowany, uzależniony od wynalazków technologii. Dlatego od czasu do czasu musi się odciąć od wszystkiego, co go otacza, i zrelaksować. W jaki sposób tego dokonać? Za magiczny zakątek, gdzie nastąpi pełen resetu umysłu, posłuży hotel spa nad jeziorem.

Reset nr 1 – spa

Osoby wykonujące swój zawód przed komputerem znają to uczucie, kiedy po całym dniu pracy wstają zza biurka i czują, jak ich plecy wydają jęk bólu. W hotelu spa ciało otrzyma wreszcie nagrodę, czyli usługi profesjonalnych masażystów, którzy za pomocą dłoni rozluźnią spięte mięśnie. Pełnego relaksu można doznać podczas masażu twarzy, głowy, pleców, kończyn. Jakby tego było mało, organizm wypoci nagromadzone w nim toksyny dzięki wizycie w saunie. Uczucie odświeżenia dopełni się w trakcie kąpieli w hotelowym basenie. Cały dzień spędzony w spa sprawi, że w nocy będziemy spali jak za najmłodszych, niemowlęcych lat.

Reset nr 2 – otoczenie natury

Urokliwe krajobrazy to element podstawowy pakietu, jakim jest hotel spa nad jeziorem. Wiąże się z tym szereg aktywności, takich jak spacer nad brzegami jeziora, obserwowanie dzikiego ptactwa, wynajęcie łodzi i spędzenie kilku godzin na samotnym wiosłowaniu przez jezioro, podziwianie słońca zachodzącego nad lasem (a nie: nad wieżowcami w mieście!). Może warto jest zabrać na taki wyjazd swoją drugą połówkę, bo gdzie indziej można znaleźć bardziej romantyczne warunki, jeśli nie nad jeziorem? Nad wodą czuć, że powietrze, którym się oddycha jest bardziej rześkie, niż to, jakie znajduje się w metropolii, w jakiej mieszkamy na co dzień. Tutaj wreszcie nie słychać szumu pojazdów, lecz owadów!

Reset nr 3 – komfort

Wybranie hotelu za miejsce noclegu oznacza, że naszym jedynym zadaniem jest odpoczywanie. To inni zmieniają za nas świeżą pościel, to inni czyszczą nasz pokój, przygotowują jedzenie, organizują wolny czas. My możemy bezkarnie leniuchować, co ma swoje plusy. Mianowicie umysł, który nie musi pamiętać o wykonywaniu obowiązków, wrzuca „luźny bieg” i się odpręża.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *