pielęgnacja skóry

Jak odzyskać piękną skórę i włosy?

Innowacyjne zabiegi w salonach kosmetycznych, czyli jak odzyskać piękną skórę i włosy?

Salon kosmetyczny to miejsce gdzie możemy przywrócić swojej skórze dawny blask, pozbyć się niedoskonałości i odjąć sobie kilka lat. Jako, że twarz jest naszą wizytówką, warto zadać o jej dobrą prezencję, w czym niezwykle pomocne są profesjonalne zabiegi w salonie kosmetycznym. Kto z nas nie marzy o posiadaniu bujnej fryzury, która podkreśli nasze naturalne piękno? Obecnie można pozwolić sobie na wykonanie innowacyjnych zabiegów, które są bezbolesne a do tego niezwykle skuteczne.

Zabiegi złuszczające, nawilżające i odżywcze

Jako, że nasza skóra po zimie i lecie potrzebuje oczyszczenia, nawilżenia i odżywienia, to warto skorzystać z bogatej oferty salonów kosmetycznych, które przywrócą naszej skórze i włosom dobrą kondycję, dzięki czemu staną się naszym atutem. W celu oczyszczania stosuje się najróżniejsze peelingi mechaniczne, które polegają na intensywnym złuszczaniu martwych komórek naskórka i zanieczyszczeń, nie powodując podrażnień skóry. Dzięki nim możliwe jest pozbycie się przebarwień, piegów, zmarszczek, nadmiaru sebum i trądziku oraz przywrócenie cerze naturalnego kolorytu oraz blasku. Dzięki dokładnemu oczyszczeniu skóry, będzie ona znacznie lepiej wchłaniać substancje aktywne z kosmetyków. Bardzo ważnym elementem pielęgnacji skóry są także zabiegi nawilżające i odżywcze, które dostarczą substancji odżywczych i rozświetlą ją.

Koniec z cellulitem, postarzałą skórą, zbędną tkanką tłuszczową i wypadającymi włosami

Nowoczesne zabiegi w salonie kosmetycznym są niezwykle skuteczne i dają niezwykle pozytywne efekty w bardzo krótkim czasie. Coraz większą popularnością cieszą się zabiegi mezoterapii, które wykorzystywane są do odmłodzenia skóry, zlikwidowania pomarańczowej skórki i niechcianej tkanki tłuszczowej oraz do leczenia problemów skórnych twarzy i głowy. Mezoterapia bezigłowa polega na wprowadzaniu aktywnych preparatów do głębokich warstw skóry bez konieczności zastosowania igieł, do czego wykorzystuje się specjalne urządzenia i zjawisko elektropolacji. Z kolei mezoterapia tlenowa polega na zewnętrznym natlenianiu skóry i wprowadzaniu do niej substancji aktywnych za pomocą wysoko sprężonego tlenu, co jest bezinwazyjne i bezbolesne. Natomiast mezoterapia igłowa jest nieoceniona w przypadku schorzeń skórnych i polega na wstrzykiwaniu w chorobowo zmienione miejsca witaminowych koktajli i substancji leczniczych za pomocą bardzo cienkiej igły. Tego typu zabiegi usuwają zmarszczki lub je spłycają, poprawiają napięcie, elastyczność i jędrność skóry.

Artykuł powstał przy współpracy firmy: www.twojezacisze.pl – dziękujemy

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *