dzien darmowej dostawy

Dziś Dzień Darmowej Dostawy

Zakupowe szaleństwo trwa dalej. Po Black Friday i Cyber Monday, dzisiaj czeka nas jeszcze jeden dzień wyjątkowych okazji, jeśli chodzi o zakupy w sieci. Dzień Darmowej Dostawy, to akcja, która ma miejsce na całym świecie. Setki sklepów internetowych proponują dziś zakupy, które dostarczą do nas na własny koszt. Warto się przyjrzeć, ponieważ w wielu sklepach obowiązują jeszcze promocje z czarnego piątku.Badania pokazują, że ludzie często są skłonni kupić więcej, jeżeli oferuje im się darmową dostawę.

Często bywa tak, że wrzucamy kilka rzeczy do internetowego koszyka, a potem okazuje się, że musimy doliczyć spory koszt wysyłki. Kiedy nie jesteśmy do końca zdecydowani lub rzeczy, które chcemy kupić nie są nam pilnie potrzebne, najczęściej w ogóle rezygnujemy z zakupów. Taka akcja to świetna okazja, żeby zaoszczędzić te kilka, a często nawet kilkanaście złotych.

Akcja staje się coraz bardziej popularna w Polsce. Sprawdź oficjalną listę sklepów, które biorą udział w akcji i znajdź coś dla siebie. Oferta jest naprawdę szeroka. Od sklepów AGD i RTV, do drobniejszych rzeczy takich jak biżuteria. Jeśli lubimy korzystać z oferty internetowej sklepów spożywczych, to dziś jest również dobry moment na to, żeby zaoszczędzić na wysyłce.

Sprawdź listę sklepów na stronie www.dziendarmowejdostawy.pl i ciesz się tańszymi zakupami.

Jeden komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *