paski crest

Czym są paski wybielające do zębów?

Nastały czasy, w których każdy z nas pragnie wyglądać jak najlepiej. Modne ubranie, zadbana sylwetka oraz odpowiedni makijaż to dla niektórych punkty niezbędne do tego, aby zwiększyć swoje samopoczucie i pewność siebie. Jednak nie możemy zapomnieć o jeszcze jednym, jakże ważnym elemencie składowym naszego wyglądu – o pięknym, białym uśmiechu. Warto zadbać o pozytywne pierwsze wrażenie, np. podczas randki lub rozmowy kwalifikacyjnej, a śnieżnobiałe zęby na pewno nam w tym pomogą!

Najlepszy sposób

Nie każdego z nas stać na drogie zabiegi u stomatologa. Dlatego większość osób wybiera bardziej dostępne i tańsze sposoby. Paski Crest to obecnie najpopularniejszy rodzaj pasków wybielających. Pakowane osobno, pokryte specjalnym żelem są bezpieczne dla szkliwa i dziąseł – nawet dla osób wrażliwych. Efekt takiego zabiegu można porównać do użycia profesjonalnych metod, ale nie da się ukryć znaczącej różnicy w cenie pomiędzy nimi.

Jak to działa?

Wystarczy tylko pół godziny, aby paski Crest użyte na naszych zębach zadziałały i usunęły znajdujący się na nich nalot. Oczywiście dla uzyskania najbardziej satysfakcjonującego efektu powinniśmy przejść całą kurację. W zależności od rodzaju pasków Crest na jaki się zdecydujemy, otrzymujemy odmienną liczbę saszetek, w których znajduje się komplet dwóch pasków: dłuższy (na zęby górne) i krótszy (do zastosowania na zęby dolne). Paski (używamy je raz dziennie) należy założyć na przód zębów stroną zawierającą żel, po czym zrównać je i lekko docisnąć. Po zdjęciu pasków należy jedynie wypłukać usta w celu pozbycia się resztek żelu. Zarówno przed, jak i po zabiegu nie należy myć zębów, a w czasie jego trwania wstrzymać się od jedzenia i picia.

Przeciwwskazania

Przed zastosowaniem pasków Crest warto upewnić się, czy aby na pewno możemy użyć takiego sposobu w celu wybielenia naszych zębów. Pasków nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji. Nie zaleca się również stosowania takiego zabiegu przed ukończeniem 18. roku życia. Plomby, korony oraz mocne przebarwienia zębów także są przeciwwskazaniem do użycia pasków wybielających.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *