meble lustrzane

Black Bear House – meble lustrzane i meble glamour w jednym

Stylowe meble to niezwykle ważny aspekt każdej osoby chcącej w sposób wyrafinowany zaaranżować swoje wnętrza. Dziś postaramy się opowiedzieć o firmie Black Bear House, która jest swoistym liderem w branży meblarskiej. Dokładniej skupia się ona na towarcga takich jak meble lustrzane czy też meble glamour.

Meble Glamour

Meble glamour to specyficzny styl mebli. Jest to połączenie odważnych – czasem ekstrawaganckich kształtów. Sam meble glamour inspirowane są barakiem i przepychem formy, związanej z tym okresem. Różnego typu rzeźbienia powodują, że dana sofa czy fotel zyskują blask i prestiż.

Meble Lustrzane

Dobrym połączeniem styli przy wykończeniu wnętrz jest zakup mebli lustrzanych jako dodatek do barokowych inspiracji. Meble glamour w połączeniu z lustrzanymi stolikami, daje niezwykłe połączenie gracji i przepychu. Jest to idealna kompilacja dla osób szukających ciekawych połączeń i są wizjonerami w aranżacji mieszkania.

Lustro z marokańskim wzorem

Jeżeli posiadamy już zestaw składający się z mebli lustrzanych i mebli glamour to warto zainwestować jeszcze w jeden element – lustro z marokańskim wzorem. Stylizacja rodem z Maroko jest niezwykle ciekawą i baśniową podróżą w nieznane. Lustro marokańskie będzie idealnym dopełnieniem całej kompozycji.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *